Objevení nové Říše 2.díl

25. května 2017 v 19:46 | Michal Pokorný (Tomáš Větrovec) |  Povídky
Uběhlo 5 let po tom co se spojila vesnice s městem Yoko-Okoy. Ale pár změn proběhlo. Třeba že Yoko-Okoy se vzal a má rodinu nebo ''Hyaku-Yono'' ten začal být proti spojené vesnici. Co nejdřív se chtěl vzdát titulu Hokage, ale Yoko-Okoy nechce aby se vzdal. Hyaku-Yono s nim chce vycházet jako přítel, ale v tomhle se nechce shodnout a proto odešel ze spojené vesnice s městem Yoko-Okoy. Chtěl navštívit Tokyo. Cestoval a cestoval a najednou narazil na Tokyo. Tam se stal normálním člověkem.
Yoko-Okoy by zklamaný, Hyaku-Yono byl jeho nejlepší kamarád. Yoko-Okoy se 3 roky dostával ze smutku. Až zapomněl na Hyaku-Yono tak jeho syn Tibettu-Okoy kandidoval na 2. Hokage spojené vesnice. Ale půlka občanů ho obdivovala a půlka ho nesnášela. Takže musel udělat bojvé zkoušky aby otestovali jeho schopnosti. Zkouškou neprošel. Když se to dozvěděl jeho otec
Yoko-Okoy tak onemocnil na depresi. Po 10 letech zemřel na infarkt. Tibettu-Okoy dostal do životí fobii z deprese tak spáchal sebevraždu a rod Okoy vymřel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 25. května 2017 v 20:52 | Reagovat

Co to je za pýčovynu tyvole tohle stejně nikam nedotáhneš, radšy to zabal ty nulo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama