Objevení nové Říše 1.díl

25. května 2017 v 17:46 | Michal Pokorný (Tomáš Větrovec) |  Povídky
Jednou v malé vesničce se narodil kluk. Jmenoval se Yoko-Okoy, žil v Japonsku. Zrovna mu byly 4 roky a jeho rodiče umřeli.
Yoko-Okoy žil se svym dědou. V té vesnici převážně žili Ninjove. V tom případě ho děda učil jak se stát Ninjou .Deěda byl
dříve Hokage (titul: Vůdce země). Jenže potom se mu narodil syn, Minato-Okoy. Minato-Okoy byl pyšný na to, že se stal Hokegem. Ale byl Hokagem jen tři roky. Jelikož si našel přítelkyni tak se musel vzdát titulu. ''Ale teď zpět'' k Yoko-Okoy.
Když jheho děda ho naučil pouhý chvat, tak už se cítil povýšením. Ale pořád nechápal že musí být trpěliví. Yoko-Okoy začal
chápat, že se tomu musí věnovat díl. Yoko-Okoy je připravený aby byl Ninjou. Ale jeho děda mněl velký problém. Jelikož Yoko-Okoy chtěl taky být Hokagem ale dědovi to nedošlo, tak zase nastoupil na místo Hokage. A už se toho nechtěl vzdát.
Ale Yoko-Okoy se naštval. Rozhodl se že se pujde zlepšovat mimo vesnici. Řekl si že tam pujde na 1 rok, ale našel místo kde nikdo nebyl. A na tom neobydlením místě postavil město. To město pojmenoval po sobě ''Yoko-Okoy''. A zapoměl, že se chtěl za rok vrátit a stát se Hokage. Když zjistil, že jeho děda zemřel tak nechal spojit vesnici kde se narodil s novým městem ''Yoko-Okoy''. Ale jako Hoakge udělal zákon, že se bude kandidovat i na dalšího Hokage. ''Pořád to je vesnice spojená s městem''. Jak už víme Yoko-Okoy se stal 8. Hokagem a Jeho kámoš Hyaku-Yono kandidoval na Hokageho spojené vesnice.
Volby se zdařili a tak se stal 1. Hoakgem ve spojené vesnici. Hyaku-Yono začál nový život.

Minato-Okoy - Otec Yoko-Okoy (7. Hokage)
Děda- (6.Hokage)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama